Küçükçekmece Belediyesi, yaklaşan Ramazan ayı öncesi hazırlıklarını tamamladı. Fevziçakmak Meydanı ve Sefaköy Atatürk Parkı’nda iftar çadırları kuran Küçükçekmece Belediyesi, yaklaşık 60 bin kişiyle Ramazanın huzurunu ve bereketini aynı sofrada paylaşacak.
TÜROB, TUGEV, MEB ve Metro Türkiye iş birliğiyle, gastronomi turizmine ve turizm meslek lisesi mezunlarının istihdamına katkı sağlamak için düzenlenen ‘Sektör Yetenek Avında’ projesi yeniden başladı.